Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Елегантна златеста Гучи чанта
Елегантна златеста Гучи чанта
Елегантна златеста Гучи чанта

Елегантна златеста Гучи чанта

1300 МКД

Бренд: гучи

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: златна елегантна скај гучи

1
0

Нова, без размени.

Додадено: 8.5.2018 Прегледи: 21

JasminaBojkov

27
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

13