Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Шанел црно бела чанта
Шанел црно бела чанта
Шанел црно бела чанта

Шанел црно бела чанта

1300 МКД

Бренд: шанел

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: чанел бела црна

1
0

Нова, без размени.

Додадено: 8.5.2018 Прегледи: 46

JasminaBojkov

27
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

13