Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Oriflame tasna
Oriflame tasna Oriflame tasna

Oriflame tasna

400 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: moderna

1
0

Ubava crna oriflame tasna...lesna i interesna, dosta sobira. Socuvana i bez mana..lesna za kombinacii

Додадено: 23.5.2018 Прегледи: 39

MonaMy

35
2

Членот го следат

30

Членот ги следи

12