Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Hermes tasna
Hermes tasna

Hermes tasna

300 МКД

Бренд: hermes

Град: Охрид

Материјали: eko koza

Ознаки: crna

10
0

Golema crna tasna kupena od Istanbul. Preubav kvalitet. Nosena no socuvana

Додадено: 25.5.2018 Прегледи: 267

zana1992

42
1

Членот го следат

44

Членот ги следи

95