Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Торбичка Новчаник и ракавици од МОНА
Новчаник и ракавици од МОНА
Новчаник и ракавици од МОНА Новчаник и ракавици од МОНА Новчаник и ракавици од МОНА Новчаник и ракавици од МОНА Новчаник и ракавици од МОНА

Новчаник и ракавици од МОНА

12345 МКД

Град: Скопје

Материјали: вистинскакожа

Ознаки: ракавици новчаник кожа

7
0

Ракавици и новчаник од Мона кожни, купени лани.Новчаникот е малку користен, ракавиците ич.Новчаникот е купен 2300 на намаление, а ракавиците 800 денари. Само ракавици-400 денари. Новчаник-600 Заедно-800

Додадено: 29.5.2018 Прегледи: 369

IsidoraSokolova

8
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

16