Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна

Ташна

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: .....

11
0

Куферче ташна во три бои,без прегради внатре има само мало џепче со патент од страна.

Додадено: 3.6.2018 Прегледи: 276

angelaskopje

0
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0