Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna H&M
Tasna H&M Tasna H&M Tasna H&M Tasna H&M Tasna H&M

Tasna H&M

400 МКД

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: siva

1
0

Golema tasna h&m siva boja, od skaj, skoro nova.

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 49

at.maja

11
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

11