Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Ранец Ранче како ново намаление 300
Ранче како ново намаление 300
Ранче како ново намаление 300 Ранче како ново намаление 300

Ранче како ново намаление 300

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: модерно ранче

Ознаки: квалитетна екокожа

4
0

Ранчето е како ново нема гребнатинки во кожата, квалитетна екокожа е издржува тешко.Купено е 799 ден. од онлајн страна јас го давам за 350.

Додадено: 18.6.2018 Прегледи: 162

IsidoraSokolova

16
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

21