Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasnicka
Tasnicka Tasnicka

Tasnicka

350 МКД

Бренд: x

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: neznam

17
0

Preslatka tasnicka kupena od Grcija, ne e nitu ednas nosena. Vnatresnosta nema pregradi. Bojata e prljava bela.

Додадено: 20.6.2018 Прегледи: 331

Stellait

13
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

0