Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Рачна ташна
Рачна ташна Рачна ташна Рачна ташна

Рачна ташна

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: ташна рачна чанта

9
0

Ташничката е купена од Primark од Дрезден,Германија. Не е многу користена,се закопчува на копче,нема патент и има две џебчиња внатрешни.

Додадено: 2.7.2018 Прегледи: 180

MarijaJ1

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

11