Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта *1000* Brend Lak koza tasna GILLIAN Namalena
*1000* Brend Lak koza tasna GILLIAN Namalena
*1000* Brend Lak koza tasna GILLIAN Namalena *1000* Brend Lak koza tasna GILLIAN Namalena *1000* Brend Lak koza tasna GILLIAN Namalena *1000* Brend Lak koza tasna GILLIAN Namalena

*1000* Brend Lak koza tasna GILLIAN Namalena

2000 МКД

Бренд: gillian

Град: Скопје

Материјали: lak koza

Ознаки: kako nova tasna

0
0

Kako nova brend crna tasna lak koza original Gillian mn ubav mode,golema so dve posebni pregravi vnatre Mn zgodna za nosenje,preubava,elegantna! Mozete da vidite ne net za ceni na ovoj brend!golema so dimenzii 30x35 Cena 2500

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 63

Maja2016

184
1

Членот го следат

39

Членот ги следи

54