Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна НОВА плико чанта
НОВА плико чанта
НОВА плико чанта НОВА плико чанта НОВА плико чанта НОВА плико чанта НОВА плико чанта

НОВА плико чанта

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: srebrena pliko tasna svecena nova

3
0

Нова некористена плико чанта Димензии Должина 21 цм Висина 12 цм Цена фиксна без размени

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 143

pinksugar

68
0

Членот го следат

142

Членот ги следи

60