Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Скроз нова ташна
Скроз нова ташна
Скроз нова ташна Скроз нова ташна Скроз нова ташна Скроз нова ташна

Скроз нова ташна

450 МКД

Бренд: германија

Град: Скопје

Материјали: кожна

Ознаки: чанта

12
0

Ташната е нова собира внатре доста работи.Нова е скроз донесена од Германија.Се гледа на сликите дека е нова нема ни гребнатинка.Купена е околу наши 1600 денари.

Додадено: 16.7.2018 Прегледи: 266

IsidoraSokolova

17
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

22