Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mona kozna tasna
Mona kozna tasna Mona kozna tasna Mona kozna tasna

Mona kozna tasna

ПРОДАДЕНО

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: crna

3
0

Kozna tasna od mona (kvalitetna teleska koza ) kratok period nosena bez mana i ostetuvanja. Kupena vo septemvi 5600 den. Crna boja Cena 2500 den

Додадено: 8.8.2018 Прегледи: 104

MaliotPrinc

70
3

Членот го следат

89

Членот ги следи

0