Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Oriflame - ташна за на плажа
Oriflame - ташна за на плажа
Oriflame - ташна за на плажа Oriflame - ташна за на плажа

Oriflame - ташна за на плажа

150 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: ташна плажа за на

0
0

Ташна за на плажа со убав принт. Нема никакви маани. Димензии 38х38 .

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 28

123***

38
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0