Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Original puma tasna
Original puma tasna Original puma tasna Original puma tasna Original puma tasna

Original puma tasna

500 МКД

Бренд: puma

Град: Скопје

Материјали: lak koza

Ознаки: nova

2
0

Epten malku nosena, bez nikakvi maani. Kupena od Germanija. Bordo boja, sredna golemina, dosta sobira. Fiksna cena.

Додадено: 21.8.2018 Прегледи: 155

ivana0704

55
1

Членот го следат

24

Членот ги следи

12