Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
rezBoho bag
rezBoho bag rezBoho bag rezBoho bag

rezBoho bag

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kafeno boho kozno torba

4
0

Kafena kozna boho torba, prilicno prostrana. Bara edno lepenje na remenot, inaku bez bilo kakvi ostetuvanja

Додадено: 1.9.2018 Прегледи: 233

AnaviSk

330
1

Членот го следат

361

Членот ги следи

72