Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта DUKI DASO *резервирано*
DUKI DASO *резервирано*
DUKI DASO *резервирано* DUKI DASO *резервирано* DUKI DASO *резервирано*

DUKI DASO *резервирано*

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа вештачка

Ознаки: елегантна бела dukidaso чанта

7
0

Прекрасна елегантна бела ташна, носена 1-2 пати, зачувана, во одлична состојба. Димензиите се 31х30х11

Додадено: 10.9.2018 Прегледи: 301

black.swan

5
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

0