Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

janna.9

Скопје, 25 артикли
Последно најавен пред 22 дена, 21:12

Членот го следат

7

Членот ги следи

5

- Продавам само артикли кои се многу добро сочувани и малку, или воопшто носени. - Договор за средба и лично предавање на артиклите само во Скопје. - Достапна за праша... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај