Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

jasminaoliver

Скопје, 29 артикли
Последно најавен пред 17 дена, 22:25

Членот го следат

25

Членот ги следи

3

Pravam ponekogas isklucoci za razmena ako mi se dopadne nesto... So sekoe steknato novo prijatelstvo stanuvame pobogati vo dusata a ne vo djebot... Prodavam i knigi ... Повеќе
Дома Членови jasminaoliver
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај