Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

konioli

Скопје, 30 артикли
Последно најавен пред 7 дена, 13:52

Членот го следат

7

Членот ги следи

12

Здраво драги членки.. *Артиклите се добро сочувани, и ги добивате целосно чисти * Рачно изработувам декоративни филиграни по уникатна техника * Цените не се фиксни, з... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај