Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

KristinaD86

Кочани, 27 артикли
Последно најавен пред 15 часа

Членот го следат

19

Членот ги следи

54

Zdravo, Veke nekolku godini go koristam ovoj sajt, mnogu mi se dopagja ideata za prodazba/razmena na oblekata koja e nova,socuvana, a koja inaku ne bi ja nosel... Повеќе
Дома Членови KristinaD86
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај