Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Чанти

Вечерни, денски, клуч и дополна за секој стил.
2015 06 17
*Плик чанта.

*Плик чанта.

ПРОДАДЕНО
plik tasna

plik tasna

600 МКД
Zlatno pliko

Zlatno pliko

200 МКД
Чанта

Чанта

100 МКД
Plik tasna

Plik tasna

300 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни