Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Ултра елегантно и модерно

Ултра елегантно и модерно

Уживајте драги мои :)
2017 06 18

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни