Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MilicaKu

Куманово, 70 артикли
Последно најавен пред 6 дена, 19:32

Членот го следат

14

Членот ги следи

2

Сите парчиња што ги продавам се или сосема нови или само еднаш до два пати користени. Ништо не ставам оштетено . Нема превари, нема лаги. Сериозен купувач сум и сакам ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај