Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

minimalista

Струга, 191 артикл
Последно најавен пред 2 дена, 07:07

Членот го следат

5

Членот ги следи

35

премногу работи што не ги користиме ни прават само хаос в глава...затоа се одлучив да се придружам и јас... праќам по карго на ваш трошок. мислам дека цените се реални... Повеќе
Дома Членови minimalista
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај