Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

poshposh

Битола, 11 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 20:07

Членот го следат

24

Членот ги следи

70

Здраво 😊 Се надевам ќе ви се допадне нешто. Стари и износени, скинати артикли НЕ САКАМ ДА КУПАМ и не продавам исти. Се што купувате е внимателно перено и пеглано, осв... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај