Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Prettygirl1004

VIP членство
Скопје, 16 артикли
Последно најавен пред 4 часа

Членот го следат

6

Членот ги следи

19

- се што ве интересира слободно пошете ми порака -продавам чевли и облека кои се малку носени а некои не се ни воопшто облечени -пракам по карго Имајте убав шопинг!
Дома Членови Prettygirl1004
Maicka

Maicka / 38

300 МКД
Top

Top / 36

350 МКД
Tasna

Tasna

900 МКД
Fustan

Fustan / 36

300 МКД
Sandali

Sandali / 36

400 МКД
Sukna

Sukna / 38

300 МКД
Sako

Sako / 38

600 МКД
Maicka

Maicka / 36

300 МКД
Маичка

Маичка / 36

ПРОДАДЕНО
Stikli

Stikli / 36

500 МКД
Сандали

Сандали / 36

ПРОДАДЕНО
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај