Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Ribarce

Скопје, 25 артикли
Последно најавен пред 3 часа

Членот го следат

32

Членот ги следи

48

Тука е Рибарче: 164 цм, 60 кг. Број на чевли 39 (некогаш и 38). Доколку барате размена, потрудете се да ми понудите гардероба што одговара на овие мерки :) Предност ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај