Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Tanja123

Скопје, 2 артикли
Последно најавен пред 5 дена, 13:31

Членот го следат

57

Членот ги следи

11

Во Скопје средби само во Ченто и Веро Џамбо. За другите градови праќам по Карго, на ваш трошок. Без размени.
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај