Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Скопје, 388 артикли
Последно најавен пред 3 часа

Членот го следат

275

Членот ги следи

55

Член на МГ од самото формирање на сајтот. Импулсивен купувач на гардероба кој се води под мотото "Ќе се најде". Работите на кои стои ознака "ново" никогаш не се обле... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај