Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

VioletaN

Прилеп, 299 артикли
Последно најавен пред 38 минути

Членот го следат

20

Членот ги следи

2

Очекувам фер дружба...ќе купувам и ќе продавам истовремено, а за размена ...само до колку нешто ми се допадне од кај вас-пријатен шопинг
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај