Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

AleksandraMila

Скопје, 15 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 01:33

Членот го следат

2

Членот ги следи

38

Артиклите ги продавам,не вршам замена и не праќам во други градови освен Скопје.Секогаш постои простор за договор :-)
Дома Членови AleksandraMila
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај