Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

AngelaTaleska

Прилеп, 25 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 10:30

Членот го следат

10

Членот ги следи

33

Производите кои ги продавам се нови или носени еднаш до два пати. Претежно се производи кои ги импулсивно ги купувам и никогаш не ги носам :) a оние кои ги носам се к... Повеќе
Дома Членови AngelaTaleska
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај