Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Anni97

Скопје, 0 артикли
Последно најавен 2015 08 16

Членот го следат

1

Членот ги следи

52

Го продавам тоа што не го носам. Сите артикли се сочувани, некои воопшто не се носени. Може да се договориме за цената, може и размена секако доколку ми се допадне неш... Повеќе

Гардероберот е празен

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај