Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

BarbaraS

Скопје, 3 артикли
Последно најавен 2015 10 27

Членот го следат

2

Членот ги следи

85

Здраво членки Нова сум на форумот.Се што ставам е или многу малку носено(добро сочувано) или е сосема ново необлечено ниту еднаш.Размена прифаќам доколку нешто ми се... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај