Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

mojagarderoba.mk Блог

Дома Блог Како да го изберете вистинскиот подарок?

Како да го изберете вистинскиот подарок?

## Давањето на подароци е исполнето со исто толку уживање и возбуда како и добивањето подароци. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/efa34fb638505ab69bed349f67e24773.jpg) Нашите подароци доаѓаат во сите големини и форми, како и многу бои. Имате повеќе од доволно избор за да го одберете совршениот подарок за радување на Вашите најблиски! ## Know-wraps Што е подобро од еден подарок? Два, секако! Нашите knot-wraps или марами за виткање се алтернатива на хартијата за виткање подароци, кои се инспирирани од јапонската техника за обвиткување предмети- Furoshiki (во превод, платно за виткање). Не само што изгледаат фантастично, туку и го намалуваат отпадот бидејќи може да се употребуваат и повторно, и повторно и повторно. (Или, да се вратат на тој што го дал подарокот во духот на јапонската традиција). ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/928897c4ca7390b76bf14f3412eee5b3.jpg) ## Кутии со производи Без разлика која е пригодата, има подарок кој може да се вклопи во секој концепт. Ако сакате Вашите најблиски да се опуштат или да земат сила пред големо интервју, ќе најдете нешто кое сигурно ќе одговара во Вашиот буџетски план. Секој сет е полн со производи кои кога се користат во комбинација едни со други го создаваат совршениот подарок за совршената пригода. ## Уште поголеми кутии со производи Понекогаш Ви е потребен подарок за да ја здробите конкуренцијата, подарок за да му дадете некому до знаење колку се навистина посебни... А, совршениот и правилен начин за тоа е да му донесете [кутија полна со производи](https://www.lush.com.mk/shop/product/category/path/182/) кои ќе ги обожуваат. Овие фантастични сетови се направени рачно и се полни со неодоливи производи кои се повеќе од доволно за разгалување на луѓето околу Вас. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/40bb3137444b6851317b632a378a7e15.jpg) ## Божиќ и Нова Година За празниците кои што се ближат подготвивме специјални подароци кои ќе придонесат за прекрасното расположение, како и производи кои ќе Ве стоплат и опуштат во ладните зимски денови.
Little snow fairy... i si podaril magija ***
Christmas candy box вистински избор за подарок за празниците :")