Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

mojagarderoba.mk Блог

Дома Блог Св. Валентајн - подароци за неа!

Св. Валентајн - подароци за неа!

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/577ef16d968896c781d70ec2aba919bc.jpg) Се ближи денот на вљубените! Девојките секогаш сакаат интересни подароци. Еве неколку идеи како да ги изненадите вашите партнерки! 1. Елегантен комплет долна облека. Нема потреба од објасненија за ова. :) 2. Накит! На жените никогаш не им е доста од накит. За оваа пригода одберете нешто во форма на срце. 3. Масажа! Можете да уплатите масажа за двајцата или пак вие да влезете во улога на масер. 4. Цвеќе. Изберете некој прекрасен и голем буќет од нејзиното омилено цвеќе и испратете и го на работа. Секогаш е прекрасно изненадување кога ќе го види доставувачот со огромен буќет и кога ќе го изговори токму нејзиното име пред нејзините соработници. 5. Це-де со романтичните песни на Ета Џејмс е секогаш полн погодок. Плус, можете да го слушате токму на вашата посебна вечера. 6. Надувајте еден голем или повеќе мали балони со облик на срце. Наполнете ја бањата со нив и приредете и одлично изненадување уште рано по сабајле 7. Честитка со вашата омилена заедничка слика доколку сакате да играте на сигурно. 8. За крај, секако, одличен и храбар избор би било да и напишете љубовно писмо. Која жена не би го посакала тоа? :) Што мислите вие девојки, кој подарок би го одбрале вие?