Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

blondy12345

Скопје, 8 артикли
Последно најавен 2015 04 04

Членот го следат

5

Членот ги следи

0

zdravo na site !.Nova sum na sajtot.Ovoj profil e namenet za sminka i frizura.sorabotuvam samo so clenki od Skopje.Pod sekoja slika stoi cenata na frizurata,paket smin... Повеќе
Дома Членови blondy12345
frizura

frizura

300 МКД
frizura

frizura

500 МКД
sminka

sminka

300 МКД
frizura

frizura

300 МКД
sminka

sminka

500 МКД
frizura

frizura

300 МКД
frizura

frizura

300 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај