Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

borzaya

Скопје, 9 артикли
Последно најавен 2018 05 11

Членот го следат

8

Членот ги следи

10

Сакам да купам професионална планинарска опрема, па затоа сум приморана да продадам некои од парчињата облека кои не ги носам често. Сите се користени малку и се во... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај