Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

casablanca

Берово, 0 артикли
Последно најавен 2016 09 05

Членот го следат

1

Членот ги следи

2

Zdravo, Nova sum i staro, iznoseno ili osteteno ne sakam da prodavam ni da kupuvam. Ne sakam da sorabotuvam so clenki od Skopje. Se nadevam na koretni i fer sorabotki.... Повеќе

Гардероберот е празен

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај