Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Danielka

Кавадарци, 73 артикли
Последно најавен пред 5 дена, 00:56

Членот го следат

58

Членот ги следи

87

Отворена за соработка,oблеката е претежно од странство и тоа купена од H&M,Lindex,Ginatricot,Amisu...нешто е носено но сочувано но нешто сосема ново!!!Ако сметате дека... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај