Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

dikson

Скопје, 0 артикли
Последно најавен 2019 03 21

Членот го следат

5

Членот ги следи

50

Мојата гардероба е неколки пати облечена ,а некои парчиња воопшто. Ги продавам со минимални износи бидејки ми е преполн плакарот и штета би било да не бидат износени. ... Повеќе

Гардероберот е празен

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај