Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

DzoliJunior

Струмица, 0 артикли
Последно најавен 2014 07 28

Членот го следат

32

Членот ги следи

79

sekogas koristam obleka kupena nadvor od drzavava a naj cesto kupena od svajcarija i bidejki imam visok od garderoba ve uberuvam deka nemam koristeno poveke od artikli... Повеќе
Дома Членови DzoliJunior

Гардероберот е празен

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај