Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Elena82

Скопје, 15 артикли
Последно најавен 2020 05 29

Членот го следат

50

Членот ги следи

7

Ne prakjam vo drugi gradovi vo Mk poradi loso iskustvo 4 pati po red !!! Ne ostavam negativni komentari bidejki pokraj toa sto smetam deka e smesno, gledam deka i nist... Повеќе
Cizmicki

Cizmicki

500 МКД
Sandali

Sandali / 39

400 МКД
Tasna

Tasna

800 МКД
Baletanki

Baletanki / 40

350 МКД
Dukser

Dukser / 40

350 МКД
Sesir

Sesir

200 МКД
Torba

Torba

200 МКД
Tasna

Tasna

500 МКД
Sesir

Sesir

150 МКД
Sesir

Sesir

250 МКД
Torba

Torba

200 МКД
Salonki

Salonki / 40

600 МКД
Cizmicki

Cizmicki / 40

500 МКД
Salonki

Salonki / 40

500 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај