Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

ElenaAK

Скопје, 31 артикл
Последно најавен пред 29 дена, 20:04

Членот го следат

12

Членот ги следи

42

За одредени производи, може да се преговара околу цената, но се разбира во разумни граници ;-) Живеам во Кисела Вода, до ресторан Журнал. Се што продавам е или ново ил... Повеќе
1 2 Следно
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај