Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

ElenaHarmon

Куманово, 48 артикли
Последно најавен 2017 02 09

Членот го следат

50

Членот ги следи

25

Za sekoj proizvod licno garantiram deka nema bilo kakvi ostetuvanja ( damki,fleki, itn) razmeni ne pravam pogolemiot del od proizvodite se novi so etiketa a ostanatite... Повеќе
Дома Членови ElenaHarmon
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај