Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

FashionSalad

Скопје, 10 артикли
Последно најавен 2019 05 15

Членот го следат

7

Членот ги следи

3

❤Сите ме знаете како Georgini, ЧИТАЈТЕ ПОДОЛУ ❤ БЕЗ РАЗМЕНИ ❤ Таму каде пишува СО ЕТИКЕТА/ НОВО значи не се никогаш носени, а другите се сосема малку носени и соврше... Повеќе
Дома Членови FashionSalad
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај