Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Втор роденден на mojagarderoba.mk

Драги членови, како што повеќето од вас веројатно знаат, на 25ти март ќе го славиме вториот роденден на нашиот сакан вебсајт. Датумот се паѓа во вторник, па затоа мојата идеја беше да се направи некој настан саботата после тоа, значи на 29ти март. Според мојата замисла би било денско саботно кафе + нешто благо + некоја наградна игра. [:ubav] Што мислите? Ќе имаме ли кворум за да организираме нешто такво? [:ubav]
2014 03 16
oooo, pa ajde devojki, na gradska plaza super si pominavme, ajde pak [:baknez] [:baknez] [:baknez] ne mora tamu, ama bilo kade, pak ke si e super [:ubav]
2014 03 16
Moze ovoj rodenden ke ne ima poveke ,na druzba i sklopvenje na novi poznastva ,jas mislam deka ke ima kvorum [:smesko]
2014 03 16
Odlicna ideja, prviot pat ne dojdov, ama sega....edvaj cekam!!!
2014 03 16
Епа да не откривам пред време, ама ќе биде во кафуле во центар најверојатно. Треба неделава да се договори па ќе направиме event и ќе напишеме на блогот убаво да се знае што, каде и кога. [:kikotenje]
2014 03 16
super idea, sekako deka ke uspee:)
2014 03 16
Sekogas za! [:okezen]
2014 03 16
glasam za
2014 03 16
odlicno, super ke si pomineme [:smesko]
2014 03 16
i jas sum za [:smee]
2014 03 16
jas edvaj cekam da se zapoznaam so poveketo clenki [:smesko]
2014 03 16
ooooouuuuuu yeeeeaaaah! [:okezen]
2014 03 16
Ama ne zezajte, kako prviot pat....mnooooooooogu od vas sto ve znam, si najdovte nekoi izgovori..... sega OBAVEZNO da dojdete [:ubav] [:baknez]
2014 03 16
So keif pak ke dojdam! [:smesko] [:baknez]
2014 03 17
Ubavo da si pominete [:ubav]
2014 03 17
1 2 Следно