Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

Состаноци. Таа и тој. Брак. /

Роденденско изненадување? :)

Девојки, споделете ми некое роденденско изненадување што сте го подготвиле за вашето момче/сопруг :) Следната недела е роденденот на моето, па некако ми се блокира мозоков не ми доаѓа некоја идеја...имав еден план да спремам јадење пиење и да му дадам правец на едно место на пикник да вози, без да знае каде одиме, ама изгледа ќе врне [:place] Торта му направив лани со омилениот фудбалски клуб, поклон му купив пред некој ден,сам си го одбра...кажете нешто романтично, креативно [:okezen]
2014 04 27
Sto i da napravis, nikako nemoj svekicki mirizlivi da zaboravish :D So sreka :*
2014 04 27
Fala LadyStyle :)
2014 04 28